rajmund_pollak.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
rajmund_pollak.blog.bielsko.pl/rss
Archiwum newsów - czerwiec 2010Umizgi do Napieralskiego i SLD zaczynają przypominać prawdziwy kabaret z PRL-u. Przypomnę, że cały wolny świat określał PRL jako najweselszy barak w obozie socjalistycznym .

Ilość piany jaką przez ostatnie dni ubili dziennikarze i publicyści z rzekomego sukcesu Napieralskiego, zaczyna zasłaniać obu sztabom realne wyniki pierwszej tury .

Gdyby ktokolwiek nie pamiętał, to przypomnę parę cytatów z repertuaru przywódców PRL-u:

Władysław Gomułka : ...." Jeszcze wczoraj byliśmy nad przepaścią, ale dzięki pomocy Związku Radzieckiego osiągnęliśmy postęp i zrobiliśmy znaczący krok na przód ..."

Edward Gierek : ..." Towarzysze pomóżcie !!! Pomożecie ?..."

Jerzy Urban : ...." Rząd nie obawia się sankcji gospodarczych USA, bo rząd jakoś sam sie wyżywi"...

Wojciech Jaruzelski : ...." Między Odrą a Bugiem juz nigdy nie będzie innego ustroju niż ustrój socjalistyczny, a Zwiazek Radziecki jest naszym wypróbowanym sojusznikiem"....

Otóż prawda jest taka , że Napieralski i SLD sromotnie przegrali, bo wynik ok. 13% z hakiem, to rezultat daleki od jakichkolwiek szans na drugą turę wyborów .

Jeżeli popatrzymy na sprawę szerzej , to kandydaci prawicy ( Komorowski, Kaczyński, Korwin-Mikke, Marek Jurek) zebrali ponad 80% głosów, a lewica nawet nie przekroczyła 15% !

Cóż natomiast lansują od niedzieli wieczór "eksperci" ( politolodzy i politrucy) ? Ano pieją jak koguty i zapisują całe strony gazet, że największy sukces uzyskał Napieralski !

Zatem kampania wyborcza zmieniła się w kabaret, bo wygląda na to, że obaj kandydaci, którzy przeszli do drugiej tury zaczynają zabiegać o poparcie zawodnika, który odpadł w eliminacjach !

Myślę , że niejeden z naszych kabaretów wykorzysta w najbliższym czasie najnowsze wypowiedzi obu prawicowych kandydatów na temat Napieralskiego. Toż to okazuje się nagle, że oba sztaby wyborcze zaczynają flirt z SLD !

Największa tuba propagandowa PO pan Palikot już zdążył się nawet oświadczyć, twierdząc że chciałby ożenić PO z SLD . Tylko gdzie miałby nastąpić ten ślub ? W Pałacu Prezydeckim ?

Ciekawy jestem, czy pan Palikot zapytał o zdanie żony Napieralskiego, czy ona wyrazi zgodę aby jej mąż ubrał welon w dniu drugiej tury wyborów ?

Sztab PiS też okazuje życzliwość dla Napieralskiego, ale na szczęście poprzestaje na dyplomatycznych gestach i o żadnym ślubie z SLD nie ma mowy.

Trzeba jednak otwarcie powiedzieć , że oba sztaby, jakby zatkała to piana propagandy SLD i zamiast ruszyć ostro do boju na argumenty i zająć się problemami, które aktualnie gnębią polską scenę polityczną, oglądają sie do tyłu i naiwnie próbują pozyskać głosy wyborców Napieralskiego, a to grozi utworzeniem drugiego PRL .

Jeżeli 78% wyborców oddało głosy na prawicę, reprezentowaną przez Bronisława Komorowskiego ( 41,54%) i Jarosława Kaczyńskiego (36,46%), to jaki PRL-owski diabeł kieruje sztaby obu panów w stronę lewicy ???

Panowie sztabowcy, nie próbujcie wyborców wpuszczać w maliny i nie twórzcie nowego PRL-u, choćby nawet miał być jeszcze weselszy aniżeli onegdaj !

Rajmund Pollak

2010-06-24 | Dodaj komentarz
spadochroniarz
2010-06-25 14:29:04
Na kogo teraz głosować ? Chyba trzeba wybrać mądrzejszego,bo politycznie, to obaj kandydaci niewiele się różnią . Prawdopodobnie poprę tego, który nie uzyska poparcia Napieralskiego. Jak SLD kogoś poprze , to niech ten kandydat już nie mówi, że jest prawicowy !
prawicowiec
2010-06-28 13:46:16
Przebrała się miarka, głosuję na Jarka !

Katastrofa prezydeckiego samolotu RP z dnia 10.04.2010r stała się dla rosyjskich służb specjalnych największą operacją szpiegowską, a równocześnie najbardziej odrażającym złodziejstwem !

Rosyjska armia od dawien dawna słynęła ze złodziejstwa.

W XIX wieku w okresie rozbiorów Polski carscy sołdaci rabowali na terenach Rzeczypospolitej nie tylko dwory i pałace, ale również chaty chłopskie . Największą jednak „sprawność rabunkową " osiągnęła dopiero Armia Czerwona , która od 17 września 1939 roku na Kresach Wschodnich RP dokonywała kradzieży i zaboru mienia na chwałę ZSRR. W Katyniu, Kozielsku, Miednoje i innych miejscach kaźni najpierw Polaków mordowano, a potem okradano ich . Ciekawe , że w trakcie ekshumacji zwłok polskich oficerów w lasku katyńskim niewiele znaleziono srebrnych przedwojennych monet i banknotów ( przed II wojną światową w Polsce wszystkie monety obiegowe od 2 zł wzwyż były ze srebra), a przecież oficerowie dobrze zarabiali i nikt nie szedł na wojnę bez grosza !

Prawda jest wstrząsająca - mordercy z NKWD byli dodatkowo złodziejami . Zbrodnia katyńska była tak potwornym ludobójstwem jeńców wojennych, że w opracowaniach historycznych niewiele się pisało o towarzyszących tej zbrodni przeciw ludzkości złodziejstwu NKWD i czerwonoarmiejców .

70 lat później armia rosyjska, jednak niewiele się zmieniła i ponownie okradała Polaków, którzy zginęli w dniu 10.04.2010 roku w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem .

W dniu 1 maja b.r. napisałem na portalu "Redakcja.Newsweek.pl" artykuł pt.:

„Rosyjskie służby specjalne działały w Smoleńsku jak złodzieje własności intelektualnej i pozbawieni skrupułów szpiedzy !"

Nie wiedziałem jeszcze wtedy, że niektórzy żołnierze rosyjscy zachowywali się jak hieny cmentarne, bo ordynarnie okradali martwych ludzi .( Mianem hien cmentarnych określa się najgorszy rodzaj złodziei, którzy nie mają skrupułów okradać groby i grobowce ) .

Gdy w Smoleńsku w dniu 10.04.2010r elitarne oddziały rosyjskie dokładnie strzegły miejsca rozbicia się prezydenckiego samolotu, to ich koledzy mogli bezkarnie okradać Polaków, którzy zginęli w katastrofie . Gdyby dopuścili polskich kamerzystów, to byłoby mniej możliwości do penetrowania komputerów, kopiowania kart telefonicznych, fotografowania dokumentów i....okradania ofiar .

Sprawa smoleńska rozrasta się do największej operacji rosyjskich służb specjalnych w całej historii Rosji, lecz równocześnie do prymitywnego, kryminalnego złodziejstwa dokonanego pod osłoną dwugłowego, moskiewskiego orła .

Po ujawnieniu kradzieży, fałszerstwa, defraudacji i korupcji rosyjskich żołnierzy jest to już sprawa kryminalna, bo ktoś dał rozkaz w dniu 10.04.2010r aby podać fałszywy czas katastrofy i ktoś zezwolił na zbieranie telefonów komórkowych, laptopów , notatników elektronicznych oraz przeszukiwanie kieszeni i portfeli zmarłych !

Z karty kredytowej Andrzeja Przewoźnika dokonano wypłat zaledwie w godzinę i dwadzieścia minut po katastrofie pod Smoleńskiem - w sumie dokonano 11 wypłat na kwotę ok. sześć tysięcy złotych. Ciało sekretarza generalnego Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa, który zginął w katastrofie prezydenckiego samolotu w Smoleńsku, ograbiono z dwóch kart kredytowych. Podjęto też sześć nieudanych prób wypłaty pieniędzy z drugiej karty należącej do Przewoźnika.

W artykule pt. „Czarna magia zamiast czarnych skrzynek" wpisałem taką oto refleksję : Najbardziej zaskakujące są napisy na stenogramach rosyjskich (uczyłem się rosyjskiego w sumie 15 lat), które w tłumaczeniu na język polski brzmią :

"WERSJA NR 1". Zatem nasuwa się pytanie ile istnieje rosyjskich wersji stenogramów z czarnych skrzynek???

Nie trzeba było długo czekać, bo już w czerwcu okazało się , że trzeba...." ponownie nagrać końcówke, bo taśmy....szły wolno" ??? No i będziemy mieli ( albo już mamy) wersję nr2 !!!

Poczekamy cierpliwie na 3 wersję ? Co to za gra rosyjskich służb specjalnych ?

Dlaczego nie oddali jeszcze Polsce oryginalnych taśm i czarnych skrzynek???

Minęły trzy miesiące, a Rosjanie nie ujawnili nawet czy ich kontrolerzy lotniczy byli w dniu 10.04.2010r trzeźwi !

Wiemy natomiast na pewno, że przed katastrofą nie byli badani alkomatem, a zaraz po katastrofie jeden Rosjanin uciekł z wieży kontroli lotów !

Wiemy od świadka, że powinien ich zbadać felczer, ale akurat w tym dniu nie zbadał .

Czy badano trzeźwość kontrolerów lotu po katastrofie ??? Czy pobrano od nich krew i badano czy nie byli pod wpływem narkotyków, albo leków psychotropowych ?

Tego Rosja nie ujawnia !

Wiemy , że Rosjanie odmówili wpuszczenia na teren katastrofy polskich archeologów, bo pewno obawiają się profesjonalnych badań śladów, które ponoć już zbadali, albo boją się, że wyjdą na jaw nowe dowody, których nie zdążyli jeszcze ukryć ?

Nie wiemy ile gotówki ukradli przedstawiciele rosyjskich służb specjalnych ofiarom katastrofy smoleńskiej, bo to jest rosyjska tajemnica wojskowa .

Wiemy, że tuż przed katastrofą nie wpuszczono żadnego Polaka do smoleńskiej wieży ( a raczej szopy) kontroli lotów, ale nadal nie wiemy dlaczego.

Rosja zasłania się tajemnicą śledztwa, ale my wiemy, że im ciszej o tym śledztwie tym gorzej dla wykrycia całej prawdy o przyczynach katastrofy lotniczej z dnia 10.04.2010 r.

Rajmund Pollak

2010-06-23 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)


To powinna być wiadomość dnia we wszystkich serwisach informacyjnych : Karol Bielecki zamierza niestety zakończyć karierę na skutek odniesionej kontuzji! Ten człowiek zasługuje na znacznie większą uwagę anizeli jakikolwiek kopacz na "Mundialu" ! Karol Bielecki również zaczynał od piłki nożnej, ale wybrał w końcu szczypiorniaka i zdobył ogromną popularność zarówno w Polsce jak i w Niemczech .

Znacznie bardziej popularny był w Niemczech aniżeli w Polsce, bo nasza telewizja publiczna zachorowała na piłkę nożną i częściej pokazuje kompromitujące transmisje z meczów naszych nieudaczników foodbolowych, aniżeli wspaniałe występy polskich reprezentantów w piłce ręcznej.

Stacje telewizyjne w Niemczech traktują piłkę ręczną jako jedną z najbardziej widowiskowych dyscyplin sportu. Gdy oglądam za pośrednictwem satelity mecze ligi niemieckiej w piłce ręcznej, to tam aż roi się od polskich nazwisk i to są prawdziwi Polacy, bo w przeciwieństwie do piłkarzy takich jak Klose czy Podolski nie zmienili obywatelstwa i dumnie reprezentują Polskę.

Jednym z najbardziej znanych w Niemczech szczypiornistów jest Karol Bielecki. Był niekwestionowaną gwiazdą uwielbianą przez wszystkich kibiców zarówno w Niemczech jak i w Polsce. Posiadał najmocniejszy strzał na świecie, bo po jego rzutach piłka mknęła na bramkę z prędkością ponad 105 km/h .

Karol Bielecki to podpora reprezentacji Polski i między innymi dzieki jego grze wróciliśmy po wielu latach do światowej elity piłki ręcznej . W przeciwieństwie do naszych kopaczy w piłkę , którzy potrafia strzelać bramki za granicą, a w reprezentacji oszczędzają się, to Karol Bielecki grał na maksymalnych obrotach zarówno dla klubów niemieckich jak i dla reprezentacji Polski. Był ofiarny i nigdy się nie oszczędzał .

Karol Bielecki nie wstydził sie okazywać dumy z tego, że reprezentuje Polskę i właśnie dla Polski poświęcil swoją dalszą karierę sportową, bo stracił oko broniąc barw biało-czerwonych.

Panie Karolu !

Dziękuję Panu za te chwile wzruszeń , które Pan dostarczył wszystkim Polakom, za pokazanie siły charakteru , za ofiarność i wierność reprezentacji Polski.

Mam nadzieję , że Polski Zwiazek Piłki Ręcznej nie zostawi teraz Karola Bierleckiego " w odstawce" i wykorzysta jego olbrzymie doświadczenie do pracy szkolenia młodych piłkarzy ręcznych !

Rrajmund Pollak

2010-06-20 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)


Niektórzy dziennikarze już przesądzili wyniki pierwszej tury, a ja przypominam, że nie tak dawno temu, wszystkie niemal sondaże wskazywały , że prezydentem zostanie Tadeusz Mazowiecki, a okazało się potem, że nie wszedł nawet do drugiej tury wyborów !

Historia lubi się powtarzać i wynik wyborczy Bronisława Komorowskiego może być podobny jak kiedyś Tadeusza Mazowieckiego, tym bardziej, że po uzyskaniu poparcia Włodzimierza Cimoszewicza i zaproponowaniu lewicowego kandydata na szefa NBP coraz mniej Polaków uważa Platformę Obywatelską za partię centro-prawicową.

Dlaczego tak niewiele pisze się o dotrzymywaniu danego słowa przez kandydatów i dlaczego podzielono ich na dwie grupy, a wiele mediów lansuje teorię kto na pewno znajdzie się w drugiej turze ?

Twierdzenie, że...."już jest pewne, których dwóch kandydatów będzie ostatecznie walczyć o prezydenturę", stanowi naruszenie podstawowych praw obywatelskich i powinno być ścigane przez prokuraturę jako przestępstwo wyborcze !

Sondaże są niewiarygodne, ale na ich podstawie ciągle wciska się kit medialny o tzw..."zmarnowanych glosach".

Według moich notowań, które przeprowadziłem telefonicznie wsród 100 osób ( zaznaczam , że ani jeden rozmówca nie odmówił mi odpowiedzi) wynika, że Bronisław Komorowski może zakończyć karierę kandydata na pierwszej turze wyborów.
Po przeliczeniu wyników sondażu okazało się, że kolejność byłaby następująca :
Jarosław Kaczyński 33%, Marek Jurek : 20%, Janusz Korwin-Mikke: 20%, Bronislaw Komorowski 20%, Kornel Morawiecki 6%. Na pozostałych kandydatów nie będzie głosował ani jeden z moich kumpli(ja również nie) .
Jak Państwo przeliczycie, to w sumie daje to 99%.... "wybranej losowo, reprezentatywnej grupy osób".........., czyli nie ujawniłem jednego głosu.

Głos ten jak Państwo widziecie może zadecydować kto obok Jarosława Kaczyńskiego znajdzie się w drugiej turze.

To ma być mój głos.

Może ten głos oddam na Jarosława Kaczyńskiego i wtedy Państwowa Komisja Wyborcza będzie miała niezły problem do rozstrzygnięcia, kto z pozostałych kandydatów ma wejść do drugiej tury ?
Na pewno NIE BĘDĘ GŁOSOWAŁ NA Bronisława Komorowskiego, a zatem istnieje możliwość, że do drugiej tury przejdą obok Jarosława Kaczyńskiego Janusz Korwin Mikke, lub Marek Jurek .

Wszystkich tych trzech polityków miałem okazję poznać osobiście i porozmawiać z nimi na długo przed kampanią wyborczą .

Uważam , że w przypadku pary Jarosław Kaczyński- Marek Jurek, druga tura byłaby bardzo merytoryczna, pełna troski o polską rodzinę i o ochronę życia, a także niezwykle cementująca nasze społeczeństwo .

Jeżeli natomiast w drugiej turze spotkają się J. Kaczyński z J. Korwinem Mikke, to będzie to kampania wyborcza pełna poczucia humoru, również bardzo merytoryczna i skupiająca się na sprawach gospodarczych.

Każdy z trójki kandydatów : J.Kaczyński, J. Korwin Mikke i M. Jurek gwarantowałby, że "Mundial" byłby w czasie kampanii przed drugą turą wyborów na marginesie spraw krajowych, bo kampania wyborcza nie byłaby tak beznadziejnie nudna jak do tej pory !

Ktoś może mnie jeszcze zapytać kto jest moim faworytem ?

Tego nie ujawnię, bo glosowanie jest tajne, a ja mam czas do niedzieli na decyzję czy poprę Jarosława Kaczyńskiego, czy Janusza Korwina Mikke, czy Marka Jurka, bo tylko tych trzech kandydatów może stawić czoła nowej koalicji PO-SLD !

Rajmund Pollak

2010-06-18 | Dodaj komentarz
123
2010-06-20 10:33:10
ale z ciebie poje.x.aniec. Nawet sie nie da doczytać do końca
pukpuk
2010-06-20 15:40:27
a dobrze sie Pan czuje?
123
2010-06-25 11:22:17
Normalnie.... prorok...!!!
SJc3oMgdc
2014-06-03 12:36:26
I am a beleiver in ltimied government and lower taxes generally but I haven't made up my mind what kind of tax structure I prefer other than a consumption tax. It seems that the reason corporate taxes are higher than individual income taxes is so that they can take larger risks without recourse. Basically, it's a way of socializing the downside risk throughout the corporate world? Am I off base on this?


Reklamy leków nie zawierają informacji o ich działalności ubocznej! Program 1 Polskiego Radia przedstawia w reklamówce ..."opinię profesora na temat rewelacyjnych właściwości bioluteiny na poprawę wzroku"..., nie podając nazwiska tego medycznego autorytetu. Szkoda, że ten profesor nie podaje w swojej diagnozie ani działań ubocznych leku ani przeciwskazań !

Moim zdaniem jakakolwiek reklama medykamentów powinna być obwarowana wymogiem równoczesnego podania przeciwskazań i działań ubocznych określonego specyfiku.

Znam przypadek, że osoba z mojej rodziny, po zażyciu bioluteiny miała poważne kłopoty zdrowotne . Całe szczęście, że po realizacji recepty od okulisty i pojawienia się pierwszych objawów osłabienia, lekarz rodzinny zdążył z wizytą i miał przy sobie lek, który zahamował uboczne działania bioluteiny .

Nie jestem lekarzem i nie będę wchodził w szczegóły, ale po tym wydarzeniu, gdy słyszę reklamy "cudownego" działania jakichkolwiek leków, to zastanawiam się nad ekspansywnością firm farmaceutycznych i lukami w naszym prawie.

Sama wzmianka o koniecznosci konsultacji z lekarzem nie rozwiazuje problemu, bo powinno się w tej samej reklamie ujawniać działania uboczne i przeciwskazania medyczne ! Uczciwa reklama to taka, która przedstawia zarówno zalety jak i wady prezentowanego leku, bo lekarstwa to nie cukierki, lecz najczęściej chemia i biochemia !

Nawiasem mówiąc, to z nieuczciwą reklamą mamy do czynienia coraz częściej również w przypadku artykułów powszechnego użytku, ale to już jest jednak odrębny temat .

Rajmund Pollak

2010-06-17 | Dodaj komentarz
nikusia
2011-07-27 14:28:44
Witaj! Zgadzam się z Tobą,że wszelkiego rodzaju medykamenty nie sa tak cudowne jak wypisują farmaceuci, a skuteczność ich działania zależy w dużym stopniu od naszej autosugestii. Stanę tutaj jednak trochę w obronie luteiny. Po pierwsze jest to od dawna znany specyfik, który jest wyciągiem roślinnym, nie należy go mylić z żeńskim hormonem. Nie wiem jak dokładnie wyglądał przypadek w Twojej rodzinie, bardzo współczuję, ale na każdej ulotce jest napisane, że lek może powodować reakcje alergiczne i nikt z nas nie wie kiedy i na co będziemy uczuleni, bowiem uczulenie można również nabyć w ciągu życia. Więc biorąc jakikolwiek specyfik, czy to syrop czy antybiotyk można dostać wstrząsu i innych dolegliwości. Nawet syrop sosnowy od lat uważany za wspaniały że powodować bardzo groźne działania niepożądane. Więc nie wiem wystarczy, że osoba z Twojej rodziny była uczulona na luteiną, na roślinę z której została wydobyta czyli aksamitkę bądź na którykolwiek ze składników, który był wypełniaczem danego leku. Bowiem o skuteczności luteiny nie zdecydowały koncerny farmaceutyczne ale budowa naszego organizmu. Nie jestem również lekarzem, ale jestem biologiem miałam z tego typu rzeczami do czynienia uczyłam się o tym dużo i niestety czy stety luteina jest niezastąpiona w procesie dobrego widzenia. nie ubliżając nikomu z Twojej czy kogokolwiek rodziny ludzie trochę powariowali sama to obserwuj`e stojąc w aptekach, ponieważ kupują tony preparatów witaminowych, które s reklamowane oczekując uzdrowienia, nie wiem sama, ale wybierają kilka preparatów o podobnym składzie, które mogą być objawem przedawkowania bądź wejść ze sobą w interakcje, nawet zwykła witamina C w nadmiarze szkodzi.

Informacje:


Jestem rodowitym bielszczaninem i nie wyobrażam sobie przyszłości w innym regionie niż Podbeskidzie . Nie zważam na kierunki wiejących wiatrów. Staram się demaskować obłudę i zakłamanie. Z zawodu jestem inżynierem mechanikiem, a ponadto ukończyłem podypl. stud. handlu zagranicznego na A.E. we Wrocławiu. Poza tym zdałem egzaminy państwowe z języka francuskiego i niemieckiego. Ukonczyłem również kurs pierwszego stopnia języka włoskiego. Prawdziwych przyjaciół mam kilkanaścioro i to jest największe bogactwo jakie sobie cenię. Napisałem jedną powieść pt.: "Siła przebicia", a druga jest już po korekcie polonistycznej i być może będzie wydana w 2012 roku. Lubię zwiedzać muzea, a zwłaszcza galerie malarstwa. Interesuję się kulturą i sztuką Chin. W lipcu 2010 roku ukończyłem intensywny kurs języka chińskiego na poziomie podstawowym.Uważam , że ważne są tylko te słowa , które mają pokrycie w czynach lub w zdarzeniach .

Archiwum:


2019
» listopad (1)
» maj (1)
» kwiecień (1)

2018
» październik (1)
» czerwiec (1)

2017
» czerwiec (1)
» luty (1)
» styczeń (2)

2016
» grudzień (2)
» listopad (2)
» październik (3)
» wrzesień (4)
» sierpień (4)
» lipiec (5)
» czerwiec (6)
» maj (3)
» kwiecień (1)
» luty (1)
» styczeń (2)

2015
» grudzień (1)
» listopad (3)
» wrzesień (3)
» lipiec (3)
» czerwiec (3)
» maj (5)
» kwiecień (2)
» marzec (4)
» luty (4)
» styczeń (3)

2014
» grudzień (6)
» listopad (6)
» październik (7)
» wrzesień (4)
» sierpień (6)
» lipiec (10)
» czerwiec (8)
» maj (9)
» kwiecień (9)
» marzec (8)
» luty (4)
» styczeń (5)

2013
» grudzień (3)
» listopad (1)
» wrzesień (5)
» sierpień (3)
» lipiec (6)
» czerwiec (6)
» maj (7)
» kwiecień (8)
» marzec (7)
» luty (9)
» styczeń (8)

2012
» grudzień (11)
» listopad (8)
» październik (6)
» wrzesień (10)
» sierpień (8)
» lipiec (8)
» czerwiec (6)
» maj (9)
» kwiecień (5)
» marzec (6)
» luty (3)
» styczeń (5)

2011
» grudzień (12)
» listopad (8)
» październik (8)
» wrzesień (7)
» sierpień (10)
» lipiec (3)
» czerwiec (5)
» maj (7)
» kwiecień (8)
» marzec (10)
» luty (7)
» styczeń (6)

2010
» grudzień (9)
» listopad (16)
» październik (10)
» wrzesień (8)
» sierpień (5)
» lipiec (8)
» czerwiec (8)
» maj (8)
» kwiecień (8)
» marzec (3)
» luty (6)
» styczeń (8)

2009
» grudzień (5)
» listopad (3)
» październik (4)

Ostatnie komentarze


[]
bbb
[Jaro]
Ciekawe co dziś o tym co sie dzieje w RP mówi P.Kosmowski
[Rajmund Pollak]
Książkę pt.: "Polacy wyklęci z FSM za komuny i podczas włoskiej inwazji" można zamówić w...

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 533082
Newsów: 503
Komentarzy: 420
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Niepodległość Polski i Województwo Bielskie - oto jest zadanie ! , blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała